RYKO PLUS – Železniční spediční služby

Nejvýhodnější pronájem cisterny? Jedině od nás!

Vyzkoušejte efektivní a bezpečný způsob přepravy. Naše společnost zajišťuje železniční spediční služby prostřednictvím vlastních i pronajatých železničních vagonů. Kromě vagonů zapůjčujeme i cisterny, proto řada našich klientů pochází z petrochemického průmyslu. Zajišťujeme i údržbu a servis vagonů.

  • Dělnická 645/69
  • Děčín - Děčín VI-Letná
  • 405 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Železniční spediční služby

Naše firma již dvě desítky let podniká v oblasti železniční dopravy. Zaměřujeme se především na železniční spediční služby pro potravinářský a petrochemický průmyslu. Pronajímáme železniční vagony a cisterny z vlastního vozového parku, případně i vozy pronajaté s právem dalšího pronajímání. Disponujeme vozovým parkem o velikosti jednoho tisíce vagonů, včetně vybavení pro přepravu nebezpečných látek. Patříme tak mezi nejvýznamnější domácí firmy poskytující spediční služby v oblasti železniční dopravy.

Více informací

Vozový park – vagony a cisterny

Naše firma pronajímá vagony a cisterny pro železniční převoz nejrůznějších materiálů. Nabízíme i techniku umožňující přepravu nebezpečných látek. Disponujeme vozy na přepravu ropných látek, kyselin, žíravých látek, olejů a ropných derivátů, tekuté síry i sypkých a hromadných substrátů. Naše železniční spediční služby tak představují pohodlný a bezpečný způsob dopravy pro petrochemický i potravinářských průmysl a další odvětví. Naše cisterny a vagony odpovídají pravidlům pro přepravu nebezpečných věcí dle Úmluvy o mezinárodní železniční přepravě.

Údržba vozů a poradenství

Nejsme jen pronájemci cisteren a železničních vagonů, ale zabýváme se také jejich údržbou a servisem. Disponujeme osvědčením pro subjekt odpovědný za údržbu vozů, osvědčením pro funkce údržby a certifikátem EN ISO 9001:2008. Rovněž nabízíme své poradenské služby v oblasti přepravy. Proto jsme držitelé osvědčení o odborné způsobilosti bezpečnostního poradce pro přepravu nebezpečných věcí.

Vozy na přepravu

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.